Ontwikkelteamleiders

Laboratoriumtechniek

Mw. C (Chantal) Jansen-Vlooswijk
cjansen@consortiumbo.nl
06-23328629

Bouw & Infra

Dhr. J.L. (Bert) Slotboom
​bslotboom@consortiumbo.nl
06 13 24 77 55

Creatieve Industrie 

Mw. L. (Leonie) Kippers
lkippers@consortiumbo.nl
033 246 04 47 

Middenkader Engineering / Smart Technology

Dhr. C. (Cees) Bak 
cbak@consortiumbo.nl 
06 10 97 77 35

Ontwikkelteam vmbo PIE – mbo MEI 2-3

Dhr. T. (Tom) Wehrens
twehrens@consortiumbo.nl
06 51 59 45 77

Assisterenden in de Gezondheidszorg: Apothekersassistent, Doktersassistent, Tandartsassistent

Roel van der Hoek
rvanderhoek@consortiumbo.nl

Dienstverlening

Ingrid Kolen
ikolen@consortiumbo.nl

Verzorgende – IG 

Roel van der Hoek
rvanderhoek@consortiumbo.nl

MBO Verpleegkundige

Roel van der Hoek
rvanderhoek@consortiumbo.nl

Pedagogisch Werk: Pedagogisch medewerker KO-3, Gespecialiseerd pedagogisch medewerker KO-4, Pedagogisch medewerker jeugdzorg, Onderwijsassistent

Karin Vlieland
kvlieland@consortiumbo.nl

Sociaal werk

Karin Vlieland
kvlieland@consortiumbo.nl

Instructeur mbo

Karin Vlieland
kvlieland@consortiumbo.nl

Combi-opleiding GPM-SCW

Karin Vlieland
kvlieland@consortiumbo.nl

Maatschappelijke Zorg: Medewerker Maatschappelijke Zorg en Persoonlijk Begeleider

Ingrid Kolen
ikolen@consortiumbo.nl

Praktijkopleider

secretariaatzorgenwelzijn@consortiumbo.nl

Vitaliteitsbegeleider

Ingrid Kolen
ikolen@consortiumbo.nl

Servicemedewerker

ikolen@consortiumbo.nl

Combi-opleiding MZ-VZ

secretariaatzorgenwelzijn@consortiumbo.nl

Combi-opleiding MZ-VP

secretariaatzorgenwelzijn@consortiumbo.nl