Ontwikkelteamleiders

Laboratoriumtechniek

Mw. M.E. (Irma) van der Laan
ivanderlaan@consortiumbo.nl
06 16 36 56 61

Bouw & Infra

Dhr. J.L. (Bert) Slotboom
​bslotboom@consortiumbo.nl
06 13 24 77 55

Creatieve Industrie 

Dhr. T. (Taco) Vos
tvos@consortiumbo.nl
033 246 04 47 

Middenkader Engineering

Dhr. J.L. (Bert) Slotboom
​bslotboom@consortiumbo.nl
06 13 24 77 55

MEI niveau 2 en 3

Mw. M. (Marjo) Brok
mbrok@consortiumbo.nl
033 246 04 47

SMG/AVOK

Dhr. L. (Luc) Fine
lfine@consortiumbo.nl
06  24 80 38 66

VMBO Techniek PIE

Dhr. D. (Dirk) de Haan
ddehaan@consortiumbo.nl
06 11 46 26 82

VMBO Techniek BWI

Mw. M. (Miranda) van de Mortel (contactpersoon)
mvandemortel@consortiumbo.nl
06 83 55 20 68

Assisterenden in de Gezondheidszorg: Apothekersassistent, Doktersassistent, Tandartsassistent

Roel van der Hoek
rvanderhoek@consortiumbo.nl

Dienstverlening

Ingrid Kolen
ikolen@consortiumbo.nl

Verzorgende – IG 

Roel van der Hoek
rvanderhoek@consortiumbo.nl

MBO Verpleegkundige

Roel van der Hoek
rvanderhoek@consortiumbo.nl

Pedagogisch Werk: Pedagogisch medewerker KO-3, Gespecialiseerd pedagogisch medewerker KO-4, Pedagogisch medewerker jeugdzorg, Onderwijsassistent

Jenny Jaspers
jjaspers@novacollege.nl

Sociaal werk

Jenny Jaspers
jjaspers@novacollege.nl

Maatschappelijke Zorg: Medewerker Maatschappelijke Zorg en Persoonlijk Begeleider

Ingrid Kolen
ikolen@consortiumbo.nl

Praktijkopleider

Irma Rabelink
irabelink@consortiumbo.nl

Combi-opleiding MZ-VZ

Ingrid Kolen
ikolen@consortiumbo.nl