Interessepeiling voor de Examendialoog op 31 maart 2026
dinsdag 13 januari 2026
Stichting Consortium Beroepsonderwijs en Stichting Praktijkleren verkennen de belangstelling voor een bijeenkomst voor leden van examencommissies op dinsdag 31 maart 2026.
Tijdens deze examendialoog staat het gesprek over examinering centraal. Aan de hand van praktijkervaringen wisselen leden van examencommissies met elkaar van gedachten over het volledige examenproces binnen de opleiding. Daarbij vormt de PDCA-cyclus examinering het inhoudelijke uitgangspunt.
De bijeenkomst is bedoeld voor leden van examencommissies die met collega’s van andere instellingen willen reflecteren op taken, verantwoordelijkheden en werkwijzen binnen de examinering. De opzet is interactief en gericht op uitwisseling van ervaringen.
Op dit moment halen wij eerst de interesse in het onderwerp op. Bij voldoende belangstelling volgt later meer informatie over de inhoud, het programma, de praktische details en de definitieve aanmelding.
Heb je interesse om deel te nemen, of wil je hierover op de hoogte blijven? Dan vragen wij je om dit kenbaar te maken via het onderstaande formulier.
Het invullen van dit formulier geldt nadrukkelijk nog niet als definitieve aanmelding.
Bekijk ook







