top of page

Online informatiebijeenkomst over de stand van zaken EC-PrO en Entree

dinsdag 5 november 2024

Blijf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Online informatiebijeenkomst over de stand van zaken EC-PrO en Entree

Praktijkscholen en Entreeopleidingen spelen een cruciale rol in de ontwikkeling van lesmateriaal voor het Entreeonderwijs. We zijn op zoek naar gemotiveerde docenten die willen bijdragen aan dit proces. Dit kan als ontwikkelaar of als lid van de klankbordgroep. Ons doel is om passend materiaal te ontwikkelen dat flexibel inzetbaar is in de onderwijspraktijk: theoretisch, praktisch, met of zonder praktijkruimte.

Daarom organiseren we op woensdag 6 november van 15.00 tot 16.00 uur een online informatiebijeenkomst. Hierin geven we een update over de stand van zaken van EC-PrO en Entree. Daarnaast vertellen we wat we verwachten van docenten die geïnteresseerd zijn in de ontwikkeling van lesmateriaal. Dit is een kans om een actieve rol te spelen in de toekomst van het Entreeonderwijs, binnen een samenwerking tussen SCB en SPL.

Wat wij zoeken:

  • Docenten met ervaring in het praktijkonderwijs of in een Entreeopleiding (profielen: Assistent MEI, BWO, of Assistent Dienstverlening).
  • Betrokkenheid via inleencontracten (niet op ZZP-basis).
  • Deelnemers voor de klankbordgroep die beoordelen of het ontwikkelde materiaal toepasbaar is op verschillende praktijkscholen en Entreeopleidingen.
  • Terugkoppeling op de vraag of de nieuwe themalijn - die we in samenwerking met SPL hebben ontwikkeld - bruikbaar is.

Wil jij als docent bijdragen aan de verdere ontwikkeling van het Entreeonderwijs? We verwelkomen je graag!

Online informatiebijeenkomst over de stand van zaken EC-PrO en Entree

dinsdag

5 nov 2024

Van 15.00u tot 16.00u

Locatie

Inloggegevens volgen na inschrijving.

Leonie Kippers

Natasja Looren de Jong

Ontwikkelteamleider Entree en EC-PrO

Misschien vind je deze bijeenkomsten ook interessant?

maandag 29 september 2025

De AI in exAmInator, een training vol AI-openers!

dinsdag 25 november 2025

Netwerkbijeenkomst Bouw en Infra GWW - november 2025

woensdag 17 september 2025

Online sessie Lukt het jou om vmbo - mbo en bedrijven echt te verbinden

woensdag 24 september 2025

Digibib - online rondleiding en tips voor optimaal gebruik - sessie 3

maandag 22 september 2025

Digibib - online rondleiding en tips voor optimaal gebruik - sessie 2

zondag 21 september 2025

Digibib - online rondleiding en tips voor optimaal gebruik - sessie 1

maandag 19 januari 2026

Basistraining examinator met open inschrijving - 20 januari 2026

dinsdag 20 mei 2025

Gebruikersbijeenkomst Didactisch EPD

dinsdag 17 juni 2025

Training Didactisch Elektronisch Patiëntendossier met open inschrijving

maandag 26 mei 2025

Basistraining examinator met open inschrijving - 27 mei

Consortium Beroepsonderwijs_p.png
bottom of page