top of page

Documenten en verslag – Online informatiesessie Concept-dekkingsoverzichten examens AG

maandag 24 november 2025

Onlangs vond de online informatiesessie plaats over de concept-dekkingsoverzichten van de examens Assisterende Gezondheidszorg (AG). Graag delen we hierbij de documenten die tijdens deze bijeenkomst zijn toegelicht en het verlag:

 

 

In de sessie zijn de concept-dekkingsoverzichten en examenmatrijzen besproken voor de opleidingen Doktersassistent (DA), Apothekersassistent (AA) en Tandartsassistent (TA). We zijn ingegaan op de gemaakte keuzes, de opbouw van de concepten en de planning voor het komende schooljaar. Ook hebben we input opgehaald vanuit het werkveld.

 

Heb je naar aanleiding van deze informatie nog vragen of wil je feedback met ons delen? Neem dan gerust contact met ons op. Jouw inzichten helpen ons om de examens verder te optimaliseren.

Bekijk ook

dinsdag 10 februari 2026

Praktijkopleider in Digibib? Zo krijg je weer toegang tot wat je nodig hebt

dinsdag 13 januari 2026

Interessepeiling voor de Examendialoog op 31 maart 2026

dinsdag 6 januari 2026

Digibib 3.0 fase 1: een vernieuwde basis voor Digitaal beoordelen

maandag 5 januari 2026

Nieuwe service Technicus Engineering: gerichte professionalisering voor onderwijsteams

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Documenten en verslag – Online informatiesessie Concept-dekkingsoverzichten examens AG
Consortium Beroepsonderwijs_p.png
bottom of page